car.advisor Home
Logotip Dominko

Dominko

4.9
98%

Zadružni trg 8

2251 Ptuj


Volkswagen

Prodaja

Servis

Audi

Servis

SEAT

Prodaja

Servis

Volkswagen Gospodarska vozila

Prodaja

Servis

Das WeltAuto

Das WeltAuto

Ocene

 

(190)

 

(10)

 

(0)

 

(2)

 

(2)

5
Volkswagen

Zelo dobra

Z poslovalnico sem zadovoljen isto dostop prodajalca do stranke in obveščanja glede dobave .

Fahrzeugkauf

Jožef K.
6/22/2026
5
Volkswagen

Splošno zadovoljstvo

Splošno zadovoljstvo (preverjeno): Profesionalen odnos ob predaji in prevzemu vozila

Service

Windschutzscheibe, Fenster und andere Glasarbeiten

Venčeslav T.
6/22/2026
5
Volkswagen

Super servis

Vse lepo urjeno. Držijo se dogovorjenega

Service

§57a-Begutachtung (Pickerl)

Nastja P.
6/22/2026
5
Volkswagen

Zelo dobro

Profesionalna in prijazno osebje

Keine Antwort

Marjana S.
6/22/2026
1
SEAT

Traja predolgo, neve se kaj dejansko naredijo

Splošno zadovoljstvo (preverjeno): Obljujajo eno dejstva so drugo..

Service

Dolores K.
6/15/2026
5
Audi

strokovnost

kvaliteta, strokovnost...

Service

Suzana K.
6/15/2026
5
Volkswagen Gospodarska vozila

Zelo zadovoljen

Osebje je izjemno prijazno in prilagodijo se strankinim potrebam. Priporočam

Service

Reparatur Karosserie/Lack

Jan P.
6/15/2026
5
Audi

Vse OK

Zanesljiv servis, ki se drži dogovorov.

Service

Cukjati Marko O.
6/10/2026
5
Volkswagen

Zelo korektni, profesionalni in strokovni.

Gospod, ki me je sprejel, je bil zelo vljuden, ogledal si je vozilo, zapisal vse potrebno, obrazložil, odgovarjal na vprašanja. Gospa, ki mi je predala ključe, je bila vljudna in prijazna, vse mi je še enkrat povedala, šla skozi raču, kaj vse je bilo urejeno, zelo ustrežljiva.

Service

Barbara T.
6/8/2026
5
Volkswagen

Zelo dobro

Splošno zadovoljstvo (preverjeno): Prijaznost, strokovnost, točnost

§57a-Begutachtung (Pickerl)

Vlasta R.
6/8/2026
4
CUPRA

/////

Splošno zadovoljstvo (preverjeno): Vse okej, samo trajalo je 30 minut dlje, kot je bilo sprva rečeno.

Service

Jan Z.
6/8/2026
5
Volkswagen

s storitvami sem zmeraj zelo zadovoljna, obravnavajo me spoštljivo, kljub temu da vozim starejše vozilo - 7 let, nimam občutka da bi me zato obravnavali kaj slabše (sploh ker sem ženska)

Splošno zadovoljstvo (preverjeno): Prijazne zaposlene so me sprejele in prevzele moj avto. Mi super svetovale glede vprašanj, ki sem jih imela v vezi z avtom. Vse je potekalo tako kot smo se dogovorili, tudi časovno.

Service

Maja K.
6/3/2026